Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - odtwarzacz multimedialny C5 (03.07.2008)

Do sprzedaży wchodzi nowy odtwarzacz Vedia C5. Jest to młodszy brat modelu C6, z mniejszym wyświetlaczem (o 0,2 cala), i znacznie niższą ceną. Jest to odtwarzacz klasy miniPMP. Może on bez konwersji odtwarzać filmy w formatach AVI, RM, RMVB, a także FLV znany z serwisu TouTube.com.

C5 radzi sobie z kilkoma formatami audio. Obsługiwane są pliki MP3, WMA oraz bezstratne FLAC, APE i WAV. Jest też funkcja wyświetlania tekstu piosenki na ekranie wyświetlacza. Oprócz tego wbudowane jest także radio z funkcją nagrywania oraz dyktafon.

VEDIA C5 posiada także możliwość przeglądania zdjęć (JPEG, BMP, GIF) wraz z funkcją pokazu slajdów. Dodatkowo odtwarzacz posiada kalendarz oraz funkcję stopera.

Oprócz tego C5 wyposażono w czytnik kart microSDHC. Ciekawym dodatkiem jest pełna wersja animowanego filmu Elephants Dream. Oprócz tego nabywca C5 otrzyma gratis kupon o wartości 10 punktów na zakup muzyki do zrealizowania na stronie www.mediomat.com oraz w stacjonarnych Mediomatach.

Zestaw akcesoriów dodawanych do odtwarzacza obejmuje materiałowy futerał, ściereczkę do pielęgnacji odtwarzacza, ładowarkę USB, kabel USB oraz słuchawki Vedia SRS-200.

Odtwarzacz C5 z pojemnością 2GB kosztuje 199 zł, wersja z pamięcią 4GB 259 zł, a wersja z pamięcią 8GB 319 zł. Odtwarzacz objęty jest 2-letnią gwarancją.

[zdjęcie odtwarzacza Vedia C5]
[zdjęcie odtwarzacza Vedia C5 z tyłu]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl