Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - stacja dokująca do telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod (30.06.2008)

Firma JBL poinformowała o wprowadzeniu na rynek stacji dokującej z wbudowanymi głośnikami On Stage IIIP, dostosowanej do użycia z telefonem komórkowym iPhone oraz odtwarzaczami iPod. Konstrukcja stacji jest tak opracowana aby redukować zakłócenia pochodzące z anteny GSM, znajdującej się wewnątrz telefonu. W zestawie znajduje się pilot umożliwiający wybieranie utworów z odtwarzacza iPod, poruszanie się po menu i sterowanie głośnością. System jest też wyposażony w stereofoniczne gniazdo mini jack, umożliwiające używanie go w połączeniu z urządzeniami innymi niż iPhone/iPod. Dzięki możliwości zasilania z gniazda sieciowego lub akumulatorów On Stage IIIP nadaje się do użycia w domu i w podróży. Zastosowanie adaptera Apple iPod Universal Dock w stacji Stage IIIP zapewnia zgodność ze wszystkimi modelami dokowanych odtwarzaczy iPod oraz z telefonem komórkowym iPhone. On Stage IIIP umożliwia ładowanie akumulatorów zadokowanego odtwarzacza iPod lub telefonu iPhone. Urządzenie można połączyć z komputerem Mac lub PC kablem USB 2.0 w celu przeprowadzenia synchronizacji.

JBL On Stage IIIP waży niespełna pół kilograma i mierzy ok. 15,5 x 4,5 cm. W stacji zastosowano cztery zintegrowane przetworniki Odyssey o mocy 6 W na kanał. Dostępne są też wymienne ozdobne pierścienie umożliwiające dostosowanie koloru urządzenia do upodobań użytkownika.

System JBL On Stage IIIP będzie dostępny w sprzedaży detalicznej latem 2008, a sugerowana cena detaliczna to 649 złotych.

[zdjęcie stacji dokującej On Stage IIIP]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl