Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ECOSSE - szkockie kable w polskiej dystrybucji (9.06.2008)

Firma APK z Wrocławia rozpoczyna dystrybucję szkockiej marki Ecosse. W ofercie Ecosse znajduje się szeroka gama różnorodnych kabli. Są to kable głośnikowe, interkonekty i kable zasilające. W każdej kategorii Ecosse ma co najmniej kilka modeli o zóżnicowanych cenach. Firma oferuje szereg kabli w przystępnych cenach, jak choćby kable głośnikowe CS 2.2 plus po 10 zł za metr. Najtańsze interkonekty są dostępne w cenach około 100 złotych. Modele szczytowe są wielokrotnie droższe.

Założycielem Ecosse jest Elliot Davis, który wcześniej pracował w branży muzycznej jako menadżer. W latach 80-tych i 90-tych współpracował z kilkoma szeroko znanymi wykonawcami.

Ecosse ma własną fabrykę czym wyróżnia się na tle wielu innych brytyjskich producentów kabli. W firmowych materiałach informacyjnych podkreśla się praktyczne podejście do produkcji kabli. Firma nie inwestuje poważniejszych kwot w reklamy prasowe czy efektowne opakowania swoich produktów. Sztandarową technolgią stosowaną w kablach Ecosse jest miedź monokrystaliczna (firmowa nazwa Monocrystal, od 2004 roku w nowszym ulepszonym procesie Supermonocrystal).
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl