Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - zbalansowany przedwzmacniacz A1 FPB (5.06.2008)

Po niedawnym wprowadzeniu modelu wzmacniacza Musical Fidelity A1 rozwijana jest cała seria urządzeń z tej gamy. A1 FPB to nowy przedwzmacniacz Musical Fidelity. Ma on wejść do sprzedaży w sierpniu, a jego zalecana cena detaliczna to 1.499 funtów.

A1 FPB ma dość bogate wyposażenie. Dysponuje dwoma wejściami zrównoważonymi, wejściem gramofonowym (MM + MC), czterema wejściami liniowymi, wejściem USB, wyjściem na magnetofon, a także zestawem wyjść Cinch oraz XLR.

Przedwzmacniacz ma w pełni zbalansowaną konstrukcję wszystkich układów od wejścia do wyjścia. Druga charakterystyczna cecha konstrukcyjna to zewnętrzny zasilacz umieszczony w osobnej obudowie. W zasilaczu wykorzystano chrakterystyczny dla Musical Fidelity układ z dławikiem. Producent jako urządzenia towarzyszące dla A1 FPB poleca w pierwszej kolejności własne wzmacniacze mocy 550K oraz 750K Supercharger.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl