Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - 2.1-kanałowy zestaw kina domowego Bravia DAV-F200 (5.06.2008)

W tym miesiącu do sprzedaży wchodzi zestaw kina domowego Sony Bravia DAV-F200 (cena około 1.850 zł). W skład zestawu wchodzi jednostka centralna, dwie kolumny oraz subwoofer.

W jednostce centralnej znajduje się odtwarzacz płyt DVD / CD, tuner oraz układy elektroniczne odpowiedzialne za przetwarzanie sygnału. W zestawie pracuje tzw. wzmacniacz cyfrowy S Master o mocy 135 W na kanał. Technologia S-Force Front Surround, pozwalającą na uzyskanie dźwięku przestrzennego ze zmniejszonej liczby głośników. Urządzenie wykonuje też interpolację sygnału wideo do formatu 1080p.

Na wyposażeniu jest wyjście HDMI oraz optyczne/koncentryczne wejście cyfrowe i analogowe wejście audio do podłączania urządzeń zewnętrznych. Port USB pozwala na odtwarzanie plików z odtwarzaczy przenośnych czy przenośnych pamięci USB. Można też kopiować pliki z DAV-F200 do takich urządzeń.

Wyposażenie zestawu DAV-F200 obejmuje port Sony DMPORT, do którego można podłączyć szereg modularnych adapterów zapewniających współpracę z odtwarzaczami MP3, telefonami komórkowymi Sony Ericsson i iPodami. W ofercie są również adaptery do urządzeń z interfejsem Bluetooth oraz komputerów z kartami sieci bezprzewodowej.

Możliwe jest odtwarzanie płyt DVD, DVD+/-R/RW, CD i CD-R/RW oraz plików MP3, WMA, JPEG, DivX (a także WMA i AAC przez USB).

Funkcja Bravia Sync pozwala na integrację z telewizorem Bravia i sterowanie przy użyciu jednego pilota. Pilot jest dołączany w zestawie. Jednostkę centralną można zawieścić na ścianie przy pomocy dostępnego osobno uchwytu.

[zdjęcie zestawu Sony DAV-F200]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl