Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Monitor Audio - kolumny serii Bronze i Baby Boomer (14.10.1999)

Seria Bronze to nowe, niedrogie zestawy głośnikowe Monitor Audio. Wszystkie modele mają kilka wspólnych cech. Zastosowano w nich polimerowe membrany głośników niskośredniotonowych ze srebrną metalizacją, ekranowane układy magnetyczne, podwójne tunele bass-reflex i 25-milimetrowe głośniki wysokotonowe z metalową kopułką.

Bronze 1 to zestaw przeznaczony na podstawki z 5,5-calowym głośnikiem niskośredniotonowym, 15-milimetrowymi ściankami obudowy i 24-milimetrową ścianką przednią o konstrukcji kanapki. Większy Bronze 2 ma 6,5-calowy głośnik niskośredniotonowy, obudowę ze ścianek 18-mm i ściankę przednią o konstrukcji kanapki o grubości 27mm. Takie same grubości ścianek i gabaryty głośnika niskośredniotonowego ma też podłogowy zestaw Bronze 3. Serię uzupełnia głośnik centralny do kina domowego Bronze Center.

Baby Boomer to niewielkie zestawy przeznaczone do wykorzystania wraz z subwooferem. W przeciwieńswie do wielu innych tego typu konstrukcji Baby Boomer ma jednak wystarczające rozciągnięcie pasma by pracować samodzielnie w mniej wymagających zastosowaniach. Zestaw centralny Baby Boomer Center jest brzmieniowo dopasowany do Baby Boomera i pozwala zestawić system kina domowego.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl