Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ELTA - 3540, internetowe radio z WiFi (14.05.2008)

Na początku czerwca do sprzedaży ma wejść internetowe radio z Wi-Fi Elta 3540. Urządzenie to umożliwi bezprzewodowy odbiór rozgłośni dostępnych w Internecie bez konieczności uruchamiania komputera. Elta 3540 łączy się z siecią za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Sygnał może być odbierany bezpośrednio z routera lub z dowolnego komputera wyposażonego w podobny moduł.

Oprócz modułu do komunikacji bezprzewodowej radio WiFi Elta 3540 posiada również wbudowany wzmacniacz, głośnik, wyświetlacz, układ sterujący oraz zegar. Radio ma też funkcję zapamiętywania stacji. Urządzenie obsługuje formaty MP3, Real Audio, WMA, ACC oraz OGG. Jego obsługę ułatwia dołączony pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna radia WiFi Elta 3540 to 549 zł. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję producenta i będzie dostępne w wybranych sieciach handlowych oraz poprzez sklep internetowy na stronie www.elta.pl.

[zdjęcie tunera WiFi Elta 3540]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl