Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ELTA - 3540, internetowe radio z WiFi (14.05.2008)

Na początku czerwca do sprzedaży ma wejść internetowe radio z Wi-Fi Elta 3540. Urządzenie to umożliwi bezprzewodowy odbiór rozgłośni dostępnych w Internecie bez konieczności uruchamiania komputera. Elta 3540 łączy się z siecią za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Sygnał może być odbierany bezpośrednio z routera lub z dowolnego komputera wyposażonego w podobny moduł.

Oprócz modułu do komunikacji bezprzewodowej radio WiFi Elta 3540 posiada również wbudowany wzmacniacz, głośnik, wyświetlacz, układ sterujący oraz zegar. Radio ma też funkcję zapamiętywania stacji. Urządzenie obsługuje formaty MP3, Real Audio, WMA, ACC oraz OGG. Jego obsługę ułatwia dołączony pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna radia WiFi Elta 3540 to 549 zł. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję producenta i będzie dostępne w wybranych sieciach handlowych oraz poprzez sklep internetowy na stronie www.elta.pl.

[zdjęcie tunera WiFi Elta 3540]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl