Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DALI - zestawy Motif LCR i Mentor LCR (16.04.2008)

Duńska firma Dali wprowadziła do oferty dwa nowe zestawy głośnikowe. Są to wielofunkcyjne zestawy do systemów stereo bądź kina domowego, przystosowane do mocowania na ścianie.

Motif LCR (cena 1.395 zł sztuka) zaprojektowany został w konwencji wzorniczej dopasowanej do wnętrz o nowoczesnym wystroju. Zestaw dostarczany jest z opatentowanym, wykonanym z aluminium uchwytem ściennym (Click'n Connect), pozwalającycm zarówno na pionowe jak i poziome mocowanie. Uchwyt mocujący zawiera też gniazda połączeniowe. Motif LCR ma aluminiową obudowę z wykończeniem na wysoki połysk, dostępną w kolorze białym lub czarnym. Obydwa warianty kolorystyczne mają chromowe wykończenie oraz materiałową maskownicę. Dolną część pasma odtwarza para 4,5-calowych głośników z membranami z włókna drzewnego. Wysokie częstotliwości reprodukowane są przez głośnik z 28mm tekstylną kopułką oraz neodymowym magnesem i zintegrowanym systemem chłodzącym.

Mentor LCR (cena 2.295 zł sztuka) to także kolumna o wszechstronnym zastosowaniu. 5-calowe przetworniki nisko-średniotonowe z membranami z włókiem drzewnych są takie same jak w zestawach Mentor 1. Wyższe części pasma odtwarza 28-milimetrowy głośnik kopułkowy oraz głośnik wstęgowy. Aby Mentor LCR mógł być montowany zarówno w pozycji pionowej jak poziomej, przetworniki kopułkowy i wstęgowy umieszczono na oddzielnych płytach czołowych. Przetwornik wstęgowy jest obracany o 90 stopni, co pozwala zachować szeroką dyspersję zarówno przy poziomej jak i pionowej instalacji. Mentor LCR dostępny jest w białym lub czarnym lakierze. Zestaw jest wyposażony w zintegrowane uchwyty do montażu ściennego. Do montażu na ścianie potrzeba tylko dwóch wkrętów.

[zdjęcie zestawu Motif LCR]
[zdjęcie zestawu Mentor LCR]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl