Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - dwa nowe, dwukanałowe amplitunery (08.04.2008)

Jeszcze w tym miesiącu Harman Kardon wprowadza na rynek dwa nowe, dwukanałowe amplitunery. Model HK 3390 w cenie 1.799 zł oraz model HK 3490 w cenie 2.199 zł. Obydwa urządzenia charakteryzują się minimalistcznym wzornictwem.

HK3390 ma moc 2 x 80W na 8 omach. Jego wbudowany tuner AM/FM ma programator z pamięcią na 30 stacji. Wyposażenie obejmuje cztery wejścia A/V z kompozytowym video, trzy wejścia audio oraz wejście gramofonowe (MM). Dla wygody jedno wejście jest na przednim panelu. Użytkownik ma do dyspozycji dwa wyjścia subwooferowe, jedno wyjście kompozytowe video, wyjście stereo pozwalające na podłączenie zewnętrznych końcówek mocy (pre-out), dwa wyjścia do nagrywania (magnetofonowe i video). Amplituner ma wymiary 440 x 165 x 362 mm, a jego masa to 9,5 kg.

HK3490 ma moc 2 x 120W na 8 omach. Jego wbudowany tuner AM/FM ma programator z pamięcią na 30 stacji. Wbudowany jest też procesor wirtualnego surround. Możliwe jest podłączenie stacji dokującej do iPoda Harman Kardon The Bridge II. Wyposażenie obejmuje cztery wejścia A/V z kompozytowym video, trzy wejścia audio, a także wejście gramofonowe. Amplituner ma też dwa wejścia cyfrowe (optyczne i koncentryczne). Dla wygody jedno wejście jest na przednim panelu. Użytkownik ma do dyspozycji dwa wyjścia subwooferowe, jedno wyjście kompozytowe video, wyjście stereo pozwalające na podłączenie zewnętrznych końcówek mocy (pre-out), dwa wyjścia do nagrywania (magnetofonowe i video). Amplituner ma wymiary 440 x 165 x 362 mm, a jego masa to 10,4 kg.

[zdjęcie amplitunera Harman Kardon 3390]
[zdjęcie amplitunera Harman Kardon 3490]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl