Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - cztery nowe modele słuchawek serii HD (02.04.2008)

Firma AKG przedstawiła nową linię słuchawek. Cztery modele produkowane są w kolorze kawowym i piaskowym. Słuchawki będą w sprzedaży na polskim rynku pod koniec kwietnia.

Model K 142 HD to dynamiczne słuchawki półotwarte nauszne, które wykorzystują opatentowaną technologię membrany AKG Varimotion. Kabel tego modelu wykonano z miedzi beztlenowej (99,99% OFC). Pasmo przenoszenia modelu K 142 HD to 18-24 000 Hz, maksymalna moc wejściowa wynosi 200 mW, a impedancja 55 omów. Słuchawki są wyposażone w samodopasowujący się do kształtu głowy pałąk, a ich poduszki nauszne są pokryte welurem. Model K 142 HD jest produkowany w kolorach kawowym i piaskowym z chromowanymi elementami. Zalecana cena detaliczna wyniesie 499 zł.

Model K 172 HD doskonale nadaje się do zastosowań, gdzie potrzebna jest duża izolacja - na przykład w środkach publicznego transportu lub dla DJ-ów. Są to dynamiczne słuchawki zamknięte nauszne. Charakteryzują się podyższoną solidnością wykonania i wysokim poziomem głośności. Model K 172 HD jest dostępny w zestawie kolorów: kawowym i piaskowym, a jego poduszki nauszne są wykonane z weluru. Charakteryzuje się pasmem przenoszenia 18-26 000 Hz, maksymalną mocą wejściową 200 mW i impedancją 55 omów. Zalecana cena detaliczna wyniesie 569 zł.

Model K 242 HD jest oparty na słuchawkach studyjnych AKG K 240. Są to dynamiczne słuchawki półotwarte wokółuszne. Również i ten model jest wyposażony w opatentowaną technologię membrany Varimotion i kabel z miedzi beztlenowej. Słuchawki mają samodopasowujący się do kształtu głowy pałąk, welurowe poduszki nauszne, a przy tym jaą tez mała masę. Model K 242 HD, dostępny w kolorze piaskowym, jest wyposażony w 3-metrowy standardowy kabel i charakteryzuje się pasmem przenoszenia 15Hz-25 000Hz, maksymalną mocą wejściową 200 mW i impedancją 55 omów. Zalecana cena detaliczna wyniesie 599 zł.

Model K 272 HD ma konstrukcję zamkniętą wokółuszną. Zapewnia bardzo dobrą izolację od otoczenia. Słuchawki te charakteryzują się pasmem przenoszenia 16-28 000 Hz, maksymalną mocą wejściową 200 mW i impedancją 55 omów. Słuchawki te, dostępne w kolorze kawowym, są wyposażone w łatwe do czyszczenia welurowe poduszki nauszne i 3-metrowy kabel. K 272 KD mają samodopasowujący się do kształtu głowy pałąk oraz umiarkowaną masę. Zalecana cena detaliczna wyniesie 649 zł.

[zdjęcie słuchawek AKG K142 HD]
[zdjęcie słuchawek AKG K172 HD]
[zdjęcie słuchawek AKG K242 HD]
[zdjęcie słuchawek AKG K272 HD]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl