Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - odtwarzacz CD A1 CD Pro (26.03.2008)

Niedawno firma Musical Fidelity informowała o nowej wersji wzmacniacza A1. Już w maju ma wejść na rynek odtwarzacz płyt kompaktowych A1 CD Pro, pomyślany jako partner dla wzmacniacza A1. Na rynku brytyjskim jego cena będzie wynosić 1.499 funtów.

Odtwarzacz A1 CD Pro wykorzystuje znany i kosztowny napęd Philips CD Pro2. Według Musical Fidelity jest to najlepszy napęd optyczny dostępny obecnie na rynku. W części elektronicznej odtwarzacza pracuje przetwornik cyfrowo-analogowy Burr Brown 1792 i konwerter częstotliwości próbkowania 4392.

Producent podkreśla bardzo dobre parametry techniczne A1 CD Pro. Stosunek sygnał-szum (krzywa A) wynosi 121dB. Separacja kanałów w całym paśmie jest powyżej 95dB. Równomierność charakterystyki przenoszenia od 10Hz do 20kHz mieści się w przedziale ± 0,1dB. Zniekształcenia są poniżej 0,003%, jitter poniżej 135ps, a liniowość na poziomie -96dB jest lepsza niż 0,1dB. Musical Fidelity podkreśla znaczenie projektu płytki drukowanej odtwarzacza dla uzyskania tak wobrych parametrów. Nawet drobne przesunięcie pojedynczej ścieżki może pogorszyć poziom szumów czy jitter.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl