Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - odtwarzacze DVD serii 9 (26.03.2008)

Od pewnego czasu na rynku jest dostępny zestaw Harman Kardon CineSpecial 29, w skład którego wchodzi odtwarzacz DVD29. Był to zwiastun kolejnej generacji odtwarzaczy tej marki. W maju 2008 do sprzedaży mają wejść trzy nowe odtwarzacze DVD firmy Harman Kardon. Będą to: DVD 29 za 1299 zł, DVD 39 w cenie 1599 zł oraz DVD 49 w cenie 2199 zł.

Wszystkie trzy modele umożliwiają odtwarzanie z użyciem skanowania progresywnego, a także obsługują pliki audio (MP3, WMA) z dysków CD lub DVD. Są zgodne z formatem DivX i obsługują wyświetlanie obrazów JPEG.

Model DVD 29 jest wyposażony w wyjście HDMI 1.1 i umożliwia skalowanie do rozdzielczości 720p. Model DVD 39 jest wyposażony w wyjście HDMI 1.2a i umożliwia skalowanie do rozdzielczości 720p oraz 1080p.

Model DVD 49 ma najbogatsze możliwości. Umożliwia skalowanie do rozdzielczości 720p i 1080p za pomocą wyjścia HDMI 1.2a. Odtwarza dyski w formacie SACD. Jest też wyposażony w wejścia na panelu przednim umożliwiające odtwarzanie plików audio i wideo z kart SD, MMC, Memory Stick i CompactFlash, a także urządzeń USB.

Opcja aktualizacji oprogramowania z płyt CD-ROM gwarantuje, że urządzenia te nie pozostaną w tyle za rozwojem technologii. Odtwarzacze mają też nowe minimalistyczne wzornictwo. Wszystkie mają takie same gabaryty (WSG): 50 x 440 x 285 mm.

[zdjęcie odtwarzacza DVD Harman Kardon DVD 29 (tył)]
[zdjęcie odtwarzacza DVD Harman Kardon DVD 39]
[zdjęcie odtwarzacza DVD Harman Kardon DVD 49]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl