Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NINE INCH NAILS - nowatorska forma wydania albumu (12.03.2008)

Na początku tego miesiąca ukazał się nowy album Nine Inch Nails. Trent Reznor, człowiek de facto tworzący NIN, bez pomocy jakiejkolwiek wytwórni płytowej opublikował album Gosts I-IV. Reznor rozszedł się z wytwórnią płytową w ubiegłym roku.

Nowy album został 2 marca udostępniony na witrynie Nine Inch Nails (www.nin.com) w kilku formach. Darmowo użytkownicy mogą pobrać dziewięć pierwszych utworów. Cały album w formie cyfrowej oferowany jest do pobrania za 5 USD. W tej cenie użytkownik może pobrać wszystkie utwory w jednym z kilku formatów do wyboru (MP3, FLAC, Apple Lossless) oraz zestaw plików z dodatkową grafiką. Zestaw plików oraz dwie płyty CD kosztują 10 dolarów. Wzbogacona wersja Deluxe Edition kosztuje 75 dolarów. Zaś za 300 dolarów zaoferowano wersję Ultra Deluxe z największa liczbą dodatków oraz autografem Trenta Reznora.

Najdroższa wersja Ultra Deluxe zoferowana w ograniczonej liczbie 2500 egzemplarzy została sprzedana w ciągu niecałej doby od wystawienia oferty na witrynie NIN. Można przypuszczać, że sposób w jaki Nine Inch Nails wydało album Ghosts zapisze się jako ważne wydarzenie w historii internetowej fonografii.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl