Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NINE INCH NAILS - nowatorska forma wydania albumu (12.03.2008)

Na początku tego miesiąca ukazał się nowy album Nine Inch Nails. Trent Reznor, człowiek de facto tworzący NIN, bez pomocy jakiejkolwiek wytwórni płytowej opublikował album Gosts I-IV. Reznor rozszedł się z wytwórnią płytową w ubiegłym roku.

Nowy album został 2 marca udostępniony na witrynie Nine Inch Nails (www.nin.com) w kilku formach. Darmowo użytkownicy mogą pobrać dziewięć pierwszych utworów. Cały album w formie cyfrowej oferowany jest do pobrania za 5 USD. W tej cenie użytkownik może pobrać wszystkie utwory w jednym z kilku formatów do wyboru (MP3, FLAC, Apple Lossless) oraz zestaw plików z dodatkową grafiką. Zestaw plików oraz dwie płyty CD kosztują 10 dolarów. Wzbogacona wersja Deluxe Edition kosztuje 75 dolarów. Zaś za 300 dolarów zaoferowano wersję Ultra Deluxe z największa liczbą dodatków oraz autografem Trenta Reznora.

Najdroższa wersja Ultra Deluxe zoferowana w ograniczonej liczbie 2500 egzemplarzy została sprzedana w ciągu niecałej doby od wystawienia oferty na witrynie NIN. Można przypuszczać, że sposób w jaki Nine Inch Nails wydało album Ghosts zapisze się jako ważne wydarzenie w historii internetowej fonografii.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl