Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Audiovector - nowe subwoofery i zestawy serii M oraz serii C (8.10.1999)

Na wrześniowych targach Hi-Fi Show '99 w Londynie, duński producent głośników Audiovector zaprezentował szereg nowości, które są już dostępne w Polsce. Zupełnymi nowościami są głośnik centralny serii C - dopasowany brzmieniowo do zestawu C1 i C2, oraz dwa modele aktywnych subwooferów.

M Sub to klasyczny bassreflex pokrywający pasmo 25-100 Hz (+ 2dB), natomiast M Sub Super wykorzystuje dodatkową bierną membranę i pracuje w paśmie 20-100 Hz (+ 2dB). Zastosowano bardzo wydajne wzmacniacze oparte na tranzystorach MOS-FET, oraz specjalne głośniki sub-niskotonowe z potężnym układem magnetycznym. Wychylenie membrany tych głośników może sięgać do imponujących 70 milimetrów.

Zmiany nastąpiły także w serii M. Najtańsze podłogowe kolumny M2 zostały zastąpione nowym modelem M3, natomiast miejsce wersji M3 zajęła nowa konstrukcja M3 Super. W kolumnach M3 Super, M3 Signature oraz standowych M1 Super, M1 Signature oraz w głośniku centralnym AV3 Super zastosowano nowy głośnik nisko-średniotonowy P2000. W modelach M1, M1 Super, M3, M3 Super i centralnym AV3C znalazł się nowy głośnik wysokotonowy T2000. Tweeter Evotech stosowany w wersjach Signature zastąpiono (w kolumnach M1 Signature i M3 Signature) ponoć jeszcze doskonalszym modelem Evotech T2000.

Jedna z najważniejszych innowacji Audiovectora - system SES - poprawiający scenę dźwiękową został poddany modernizacji mającej na celu idealne zestrojenie go z nowymi tweterami T2000/T2000 Evotech. System ten nosi obecnie nazwę SEC (Soundstage Enhancement Concept). Modyfikacji poddana została sylwetka głośników serii M, głównie dotyczy to logo, które umieszczone jest obecnie na górze głośników tak jak w serii C.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl