Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ARCAM - system muzyczny Solo Mini (27.02.2008)

Brytyjska firma Arcam dodała nowy produkt do rodziny Solo. Jest to system muzyczny Solo Mini. Urządzenie zawiera w jednej obudowie odtwarzacz CD, tuner (FM/DAB lub też FM/AM, zależnie od rynku) interfejs do podłączenia odtwarzaczy iPod (opcjonalnie dostępny rDock lub rLead). Oprócz płyt CD Audio można też otwarzać pliki MP3 z płyt CD-ROM. Gniazdo USB pozwala na podłączenie pamięci USB z plikami MP3 lub WMA. Solo Mini ma wbudowany wzmacniacz 2 x 25W. Oprócz tego Solo Mini ma 5 wejść liniowych Cinch i jedno wejście mini-jack na przedniej ściance. Port RS232 pozwala na pracę w systemach wielopokojowych.

W komplecie dołączane jest zdalne sterowanie. Wyposażenie uzupełnia funkcja budzika.

Układy elektroniczne w dużej mierze pochodzą z wyższych modeli Arcama. Konwertery CA i zegar są takie same jak w modelu CD73. Solo Mini wykorzystuje takie same układy wzmacniaczy jak pełnowymiarowy system muzyczny Solo.

Solo Mini został po raz pierwszy publicznie zaprezentowany kilka dni temu na wystawie w Bristol. Urządzenie kosztuje w Wielkiej Brytanii 650 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl