Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - A3, przenośny odtwarzacz audio z tunerem (19.02.2008)

Vedia poinformowała o wprowadzeniu nowej serii odtwarzaczy oznaczonych symbolem "A". W połowie marca 2008 w sprzedaży ma się znaleźć model Vedia A3.

A3 zaprojektowano do obsługi plików MP3, WMA, WAV, ASF. Odtwarzacz posiada tuner z programowaniem stacji, dyktafon oraz obsługę plików TXT. Układ elektroniczny A3 oparto na ukladzie firmy Sigmatel. Odtwarzacz wyposażono w system obróbki dźwięku SRS WOW oraz 6 predefiniowanych ustawień korektora. Dzięki dwóm wyjściom słuchawkowym z odtwarzacza muzyki mogą słuchać jednocześnie dwie osoby.

Wymiary Vedia A3 to: 59 × 29 x 16 mm Masa wraz z akumulatorem to 35 g. Moc wyjściowa wynosi 10mW na kanał.

Do obsługi odtwarzacza zastosowano aluminiowy, pięciokierunkowy joystick oraz cztery przyciski funkcyjne. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez port USB 2.0 High Speed. A3 rozpoznawany jest w systemie jako dysk przenośny bez dodatkowych sterowników i oprogramowania. A3 wyposażony będzie w dwukolorowy wyświetlacz OLED 128x64 pixeli. Wbudowany akumulator można ładować przez USB lub ładowarkę.

W zestawie wraz z odtwarzaczem znajdą się słuchawki SRS-200. Ponadto dostępne będą: ładowarka USB, kabel USB, smycz, instrukcja obsługi oraz cztery różnokolorowe silikonowe etui (białe, pomarańczowe, różowe i niebieskie).

Vedia A3 z pamięcią 2GB kosztować będzie 169 zł. Odtwarzacz objęty będzie dwuletnią gwarancją w całości realizowaną w Polsce. Początkowo oferowana będzie tylko czarna wersja obudowy, decyzja o ewentualnym wprowadzeniu innych kolorów zapadnie w późniejszym terminie.

[zdjęcie odtwarzacza Vedia A3]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl