Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIGH END SOCIETY - wystawa w Monachium we wcześniejszym terminie (15.02.2008)

W dniach 24-27 kwietnia 2008 odbędzie się dwudziesta siódma już edycja niemieckiej wystawy High End. Termin jest więc wcześniejszy niż w latach ubiegłych. Od ponad 10 lat wystawa rozpoczynała się w Święto Wniebowstąpienia. Ten tradycyjny termin w tym roku kolidował jednak z terminem dużej konwencji medycznej w Monachium. Aby uniknąć negatywnych konsekwencji takiej zbieżności organizatorzy High End zdecydowali się na wcześniejszy termin.

Tak jak w latach 2004-2007 impreza będzie miała miejsce w centrum targowym MOC w Monachium. Wystawa będzie otwarta w godzinach 10-18. Pierwszy dzień - 24 kwietnia - będzie przeznaczony tylko dla profesjonalistów, a trzy pozostałe będą ogólnie dostępne dla publiczności. Zwykłe bilety wstępu kosztują 10 euro za dzień. Bilety rodzinne dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trójki dzieci kosztują 20 Euro za dzień. Bilet na wszystkie dni dla gościa profesjonalnego kosztuje 20 Euro.

Do tej pory swój udział potwierdziło 218 wystawców. Według danych organizatora o 3% (do 32%) wzrosła ilość wystawców zagranicznych. Na wstępnej liście wystawców nie znaleźliśmy firm z Polski. W porównaniu z 2007 rokiem w 2008 powierzchnia ma być zwiększona z 15.500 m.kw. do 18.373 m.kw. Do dyspozycji wystawców będzie 21 dodatkowych sal konferencyjnych. Tradycyjnie będą też różne imprezy towarzyszące oraz specjalna sekcja ze stoiskami sprzedającymi płyty. Organizator zapewnia też miejsce gdzie bez dodatkowych opłat rodzice będą mogli pozostawić pod opieką swe dzieci.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl