Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - po wieloletniej przerwie wzmacniacz A1 wraca na rynek (15.02.2008)

W późnych latach 80-tych wzmacniacz Musical Fidelity A1 ciszył się dużym powodzeniem i zaliczał się w tym czasie do najbardziej charakterystycznych brytyjskich produktów hi-fi. Firma Musical Fidelity postanowiła reaktywować swój klasyczny model.

Oprócz nazwy nowy A1 dziedziczy też bardzo podobne wzornictwo, z tym samym charakterystycznym kształtem bryły wzmacniacza. W swoim komunikacie prasowym producent obiecuje też zachowanie podobnego charakteru brzmienia, słodkiego i ciepłego. Nowy A1 ma jednak lepsze parametry teczniczne, niższe zniekształcenia i dobre możliwości współpracy z kolumnami o trudnej do wysterowania impedancji. Oprócz wejść liniowych wzmacniacz będzie też miał wejście gramofonowe MM oraz wejście USB. Podobnie jak poprzednik także nowy A1 będzie miał niedużą moc wyjściową. Z tego względu producent poleca stosowanie kolumn o efektywności co najmniej 92dB. Alternatywnie można połączyć A1 z którymś ze wzmacniaczy Supercharger.

Od kwietnia nowy A1 ma być dostępny w Wielkiej Brytanii w cenie 999 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl