Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - multimedialny, przenośny odtwarzacz V19 (14.02.2008)

W marcu na rynku ma się pojawić drugi odtwarzacz multmedialny firmy Vedia z serii "V". Będzie to model V19, przeniesiony z oferty sprzedawanej wcześniej pod marką VTec i znany jako PRO MP640. V19 zaprojektowany został w tak zwanej technologii DualCore czyli wykorzystuje mikrokontroler (Telechips TCC770) oraz wydzielony wzmacniacz słuchawkowy (Wolfson WM8750S). Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, WMA, Ogg Vorbis, WAV a także bezstratnie kompresowany FLAC. Wbudowany jest tuner FM z programatorem stacji. Można nagrywać sygnał z radia, z mikrofonu (funkcja dyktafonu) lub z wejścia liniowego. Moc wzmacniacza słuchawkowego to po 20mW na kanał.

V19 wyposażony jest w 2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 176x220 pikseli i palecie 262.000 kolorów. Możliwe jest też przeglądanie plików graficznych (JPEG, GIF, BMP), czytanie plików TXT z polskimi znakami oraz na oglądanie filmów AVI z przekonwertowanych plików. Nawigacja po menu odbywa się poprzez joysticka i dwa przyciski funkcyjne. Obudowa o wymiarach 73.5 x 42.1 x 9.8 mm waży 43 gramy wraz z akumulatorem.

Nowe są w przypadku V19 ceny. Odtwarzacz dostępny będzie w trzech wersjach pojemnościowych: 2GB (229 zł), 4GB (279 zł), 8GB (369 zł). Dołączane będą do niego liczne akcesoria: silikonowe etui, materiałowe etui, smycz, ładowarka USB, kabel USB, kabel line-in oraz słuchawki Vedia SRS-200. Odtwarzacz posiada dwuletnią gwarancję w całości realizowaną na terenie Polski.

[zdjęcie odtwarzacza Vedia V19]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl