Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LABERG - multimedialny odtwarzacz nJoy z nowatorskimi funkcjami (07.02.2008)

W bieżącym miesiącu na polski rynek trafi nowy odtwarzacz Laberg nJoy. Wcześniej informowaliśmy już o modelu z ekranem dotykowym, Laberg Smart. Według komunikatu prasowego firmy MIP Laberg nJoy będzie pierwszym w Polsce odtwarzaczem bezpośrednio odtwarzającym pliki video w formacie RM/RMVB (RealPlayer), bez konieczności konwertowania. Urządzenie ma 2,4-calowy wyświetlacz 320x240 pikseli (QVGA) o palecie 260 tysięcy kolorów.

Laberg nJoy oprócz RMVB odtwarza także formaty: AVI, MOV, ASF, MPG, MP4, WMV, 3GP oraz FLV z serwisu YouTube. Inna ciekawa funkcja to obsługa formatu SWF (popularny Flash znany z animowanych ilustracji na witrynach internetowych). Możliwe jest też wznowienie odtwarzania filmu od punktu ostatniego zatrzymania.

Formaty audio obsługiwane przez odtwarzacz to MP3, WAV, WMA, a także dwa formaty z kompresją bezstratną FLAC i APE. Laberg nJoy ma dwa gniazda słuchawkowe oraz wbudowany głośnik.

Możliwości urządzenia uzupełniają cztery zainstalowane gry, tuner FM z programatorem na 40 stacji, odtwarzanie plików tekstowych (.txt), przeglądarka zdjęć (JPG, BMP, GIF, PNG), wyświetlanie tekstów piosenek (w formacie .lrc), funkcja dyktafonu. Jest też możliwość dostosowania wyglądu menu odtwarzacza do własnych upodobań. Użytkownik może ustawić dowolny obrazek jako tło dla poszczególnych menu oraz zmienić kolor czcionki na jeden z kilkunastu dostępnych w odtwarzaczu.

W nJoy zastosowano prcesor Ingenic 400MHz. Transfer danych odbywa się przez gniazdo USB 2.0. Pamieć odtwarzacza można rozszerzyć przy pomocy karty microSDHC o pojemności do 32GB.

Laberg nJoy posiada możliwość aktualizacji firmware. Dostępne kolory to: czarny, stalowy, tytanowy i niebieski. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji.

[zdjęcie odtwarzacza Laberg nJoy]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl