Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WELLAND - multimedialna obudowa twardych dysków ME-747AKSI (06.02.2008)

W ubiegłym miesiącu konsorcjum FEN wprowadziło do oferty obudowę do dysków twardych Welland ME-747AKSI. Spełania ona funkcję multimedialnego kombajnu. Wewnątrz obudowy można umieścić 3.5-calowy dysk IDE, SATA I lub SATA II do składowania plików. Poprzez USB oraz Ethernet można obudowę podłączyć do komputerów i sieci komputerowych. Natomiast wyjścia audio oraz wideo pozwalają odtwarzać zapisane na dysku pliki w systemach hi-fi oraz AV.

Urządzenie wykorzystuje otwarty protokół SAN: ATA-over-Ethernet (AoE). Jest proste w obsłudze, nie wymaga skomplikowanej instalacji. W trybie USB dostępna jest też funkcja szybkiego archiwizowania danych za pomocą pojedynczego przycisku (przycisk OTB).

Czarna obudowa z niklowanymi wykończeniami wykonana jest z aluminium. Wewnątrz wbudowany jest cichobieżny wentylator. Wymiary zewnętrzne to: 210 x 125 x 38 mm. W skład zestawu wchodzą: pilot zdalnego sterowania, kabel ethernet, zasilacz, kabel USB, kable A/V, kabel video, płyta CD i instrukcja.

Obsługiwane są pliki audio MP3 oraz obrazy w formacie JPG. Sprzęt można też podłączyć bezpośrednio do odbiornika telewizyjnego. Obsługiwane formaty plików z filmami to MPEG 1/2/4 (AVI, MPG, DAT, VOB, DivX, XviD 5.0). Obsługiwane formaty plików z napisami to: ass, srt, smi, psb, ssa, sub_txt (micro_dvd). Urządzenie obsługuje polskie znaki diakrytyczne.

Gwarancja udzielana jest na 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna to 321 złotych.

[zdjęcie obdowy Welland ME-747AKSI]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl