Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - jeszcze większy Supercharger (30.01.2008)

Kilka miesięcy temu firma Musical Fidelity poinformowała o nietypowym wzmacniaczu mocy 550K Supercharger. Teraz do oferty wchodzi nowa wersja pod nazwą 750K Supercharger. Nowy wzmacniacz oparty jest na takim samym układzie, ale oferuje zwiększoną moc. Jak podaje producent szczytowe wartości sygnału na wyjściu to prąd 260A, napięcie 120V oraz moc do 3kW. W swym podstawowym zastosowaniu Supercharger ma być podłączany do wyjścia głośnikowego normalnego wzmacniacza zintegrowanego lub wzmacniacza mocy o małej mocy wyjściowej. Obudowa wzmacniacza pełni jednocześnie funkcję radiatora. Wewnątrz znajdują się też dwa wentylatory o zmiennej predkości obrotów, kontrolowane przez czujnik temperatury.

750K Supercharger ma trzy wejścia. Jedno zwykłe o poziomie liniowym, jedno zrównoważone i jedno przystosowane do wysokich poziomów z wyjścia głośnikowego słabszego wzmacniacza. Cena detaliczna wzmacniacza w Wielkiej Brytanii to 2.499 funtów. Do sprzedaży ma on wejść pod koniec lutego 2008.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl