Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Teac - nowości na rok 1999 (04.01.1999)

Na rok 1999 Teac przygotował szereg nowości. W grupie niedrogich odtwarzaczy CD pojawiły się modele CD-P1120 (765 zł) z centralnym napędem, regulowanym wyjściem słuchawkowym i przetwornikami 1-bitowymi; CD-P1820 ma dodatkowo cyfrowe wyjście optyczne i lepszy filtr cyfrowy z 8-krotnym nadpróbkowaniem; model CD-P1440 ma regulowaną prędkość odtwarzania (pitch) w zakresie +/-6%; PD-D2500 to nowa zmieniarka karuzelowa na 5 płyt.

W grupie droższych odtwarzaczy pojawiły się: VRDS-25X (8.020 zł, nowy flagowiec zastępujący VRDS-25, z transportem VRDS CMK-3.2, czterema 20-bitowymi przetwornikami, 25-bitowym filtrem cyfrowym z 8-krotnym nadpróbkowaniem, wyjściami XLR), VRDS-8 (5.200 zł, płaski odtwarzacz z transportem VRDS CMK-4.5, 20-bitowymi przetwornikami CA, dwa tryby pracy filtra cyfrowego możliwość wyboru krotności nadpróbkowania).

Pojawiły się też dwa nowe amplitunery AG-D9100 i AG-D9000.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl