Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MPIO - przenośne odtwarzacze MG200 i MG300 (12.12.2007)

Oficjalny dystrybutor odtwarzaczy MPIO, firma MIP, poinformował o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych produktów. Są to przenośne odtwarzacze MG200 oraz MG300. Urządzenia wyposażono w wysokiej jakości ekrany LCD, które są czytelne nawet przy dużym oświetleniu słonecznym. Obydwa modele posiadają zasilanie akumulatorowe, co pozwala na około 20 godzin pracy.

Seria MG obsługuje podstawowe formaty muzyczne: MP3, WMA, ASF, MP4, Janus DRM 10 (czyli Windows Media DRM for Portable Devices). Wyposażenie obejmuje też wbudowany dyktafon cyfrowy oraz radio z funkcją nagrywania. Producent oferuje też możliwości ściągnięcia z Internetu aktualizacji firmware.

Model MPIO MG200 wyposażony w 1,5-calowy ekran będzie kosztował 269 zł z pamięcią 2GB oraz 349 zł z pamięcią 4GB. Model MPIO MG300 z 2,4-calowym ekranem będzie kosztował 299 zł (2GB) lub 399zl (4GB). Model MG300 oferowany będzie w dwóch wersjach kolorystycznych.

[zdjęcie odtwarzacza MPIO MG200]
[zdjęcie odtwarzacza MPIO MG300]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl