Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - stacja dokująca do iPoda z dostępem do sieci ASD-3N i ASD-3W (7.12.2007)

Denon wprowadza na rynek stację dokującą do iPoda ASD-3N/3W. Stacja Denona współpracuje ze wszystkimi produkowanymi obecnie modelami iPodów, a oprócz tego ma możliwości przewodowego lub bezprzewodowego dostępu do sieci oraz do zasobów zapisanych na komputerze.

Obydwa warianty (ASD-3N w cenie 695 złotych i ASD-3W w cenia 895 zł) oferują taką samą funkcjonalność. Różnica polega na tym, że model 3W posiada zintegrowaną antenę Wi-Fi i umożliwia bezprzewodową komunikację z routerem, a dzięki temu z Internetem i komputerami. Zintegrowana technologia W-LAN oferuje wsparcie standardów bezpieczeństwa WEP, WPA i najbardziej zaawansowanego WPA2. Obydwa modele posiadają certyfikat DLNA aby współpracować z serwerami muzycznymi.

Wbudowany interface LAN pozwala korzystać z radia internetowego (MP3 i WMA), audio streamingu z serwerów muzycznych kompatybilnych z DLNA (formaty WMA, MP3, WAV, AAC, FLAC i WMA Lossless Transcode) oraz streamingu obrazów JPEG.

W komunikacie prasowym producent podkreśla, że jakość przetworników C/A oraz podzespołów użytych do budowy przedwzmacniacza spełnia audiofilskie wymogi. Wyjście na złoconych gniazdach Cinch pozwala w praktyce na podłączenie do dowolnego systemu audio. W przypadku podłączenia do sprzętu Denona dodatkowym ułatwieniem jest możliwość współpracy z pilotami zdalnego sterowania od przystosowanych urządzeń Denona (wszystkie z obecnej linii) oraz graficzne menu, wyświetlane na dowolnym TV wyposażonym w wejście S-Video, pozwalające poruszać się po zasobach sieci jak i odtwarzacza iPod. Aby zupełnie zintegrować ASD z amplitunerami Denona wszystkie informacje z iPoda jak i sieci wyświetlane są również na wyświetlaczu urządzenia.

W zestawie ze stacją jest zasilacz, pilot zdalnego sterowania, przewody audio/video i Dock Control. Wymiary stacji (SWG) ASD-3N to 120 x 43.8 x 120 mm. Wymiary ASD-3W to 120 x 43.8 (98,3 z anteną Wi-Fi) x 154.5 mm. Stacje dostępne są w kolorach białym lub czarnym.

[zdjęcie stacji Denon ASD-3W]
[zdjęcie stacji Denon ASD-3W z tyłu]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl