Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - systemy muzyczne S-52/S-32 ze stacją dokująca do iPoda i bezprzewodowym dostępem do sieci (7.12.2007)

Denon wprowadza do sprzedaży dwa nowe systemy muzyczne. Prostszy S-32 oraz bardziej rozbudowany S-52. Obydwa systemy mają na wyposażeniu stację dokującą do iPoda i tuner FM/AM RDS. Mogą też pobierać sygnał z serwerów muzycznych DLNA (PC, MAC, NAS) i innych bibliotek muzycznych poprzez Wi-Fi / Ethernet (odtwarzane pliki: WMA, MP3, AAC, FLAC, WAV), a także mają dostęp do ponad 7.000 internetowych stacji radiowych i podcastów (MP3, WMA). Przenośne odtwarzacze audio można podłączyć do S-32/S-52 poprzez gniazdo mini-jack. Na takim samym gnieździe pracuje też wyjście słuchawkowe.

Możliwości S-52 są bogatsze. Posiada on odtwarzacz płyt CD MP3/WMA. Oprócz tego ten model ma jeszcze złącze USB, do którego można podłączyć przenośną pamięć USB, odtwarzacz MP3 czy przenośny dysk twardy.

Denon zaaplikował w S-52 i S-32 procesory kształtujące brzmienie: Audyssey z Dynamic EQ i Bass-XT w celu zapewnienia głębokiego basu i dynamicznego dźwięku oraz Spatial EQ dla jak najlepszego efektu stereo mimo kompaktowych rozmiarów urządzenia. Procesor DSP to układ Blackfin z firmy Analog Devices.

Układy audio są ekranowane aby zabezpieczyć się przed negatywnym wpływem zasilacza i transformatora. Głośniki z membraną o średnicy 70 mm współpracują z 80mm pasywną membrną skierowana w dół. Jest też wyjście pozwalające podłączyć aktywny subwoofer.

Systemy są wyposażone w czterowierszowy wyświetlacz graficzny o wysokim kontraście. Mają też funkcję radiobudzika oraz automatyczne ustawianie czasu z Internetu przez NTP (Network Time Protocol). Na wyposażeniu jest też pilot.

Urządzenia są produkwane w obudowie o antracytowym kolorze. Ceny detaliczne to 2.495 PLN za S-52 oraz 1.995 PLN za S-32. Wymiary (SWG) stacji to 380 x 126 x 220 mm. Masa wynosi odpowiednio 6,3 kg/5,6 kg dla S-52/S-32.

[zdjęcie systemu Denon S-52]
[zdjęcie systemu Denon S-32 z tyłu]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl