Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JADIS - odtwarzacz CD Orphee 1 (23.11.2007)

Jadis wprowadza do swojej oferty nowy odtwarzacz CD o nazwie Orphee 1. W Polsce będzie on dostępny od grudnia. Jego cena to 34.000 złotych.

Obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości stali niemagnetycznej, panel frontowy to 15mm plaster anodowanego aluminium. Przyciski wyboru funkcji oraz wsporniki do poziomowania odtwarzacza pokryto 24 karatowym złotem.

Jadis konsekwentnie korzysta z transportów produkcji Philipsa. W tym przypadku zastosowano mechanizm CDM 12 PROII ze zmodyfikowanym dociskiem i osią. Przetwornik cyfrowo-analogowy zbudowano w oparciu o układ Delta/Sigma 24bit/96 kHz z Analog Devices. Stopień analogowy wykorzystuje 4 lampy ECC82. Orphee to odtwarzacz w pełni zbalansowany. Zasilacz zbudowany jest z pięciu oddzielnych sekcji z układami filtrująco-stabilizacyjnymi. W stopniu wyjściowy pracują pentody EF 86 i EL 84. Orphee1 wyposażono w dwa rodzaje wyjść analogowych RCA i XLR, oraz w wyjście cyfrowe w standardzie SPDIF.

[zdjęcie odtwarzacza Jadis Orphee 1]
[zdjęcie wnętrza odtwarzacza Jadis Orphee 1]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl