Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JADIS - odtwarzacz CD Orphee 1 (23.11.2007)

Jadis wprowadza do swojej oferty nowy odtwarzacz CD o nazwie Orphee 1. W Polsce będzie on dostępny od grudnia. Jego cena to 34.000 złotych.

Obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości stali niemagnetycznej, panel frontowy to 15mm plaster anodowanego aluminium. Przyciski wyboru funkcji oraz wsporniki do poziomowania odtwarzacza pokryto 24 karatowym złotem.

Jadis konsekwentnie korzysta z transportów produkcji Philipsa. W tym przypadku zastosowano mechanizm CDM 12 PROII ze zmodyfikowanym dociskiem i osią. Przetwornik cyfrowo-analogowy zbudowano w oparciu o układ Delta/Sigma 24bit/96 kHz z Analog Devices. Stopień analogowy wykorzystuje 4 lampy ECC82. Orphee to odtwarzacz w pełni zbalansowany. Zasilacz zbudowany jest z pięciu oddzielnych sekcji z układami filtrująco-stabilizacyjnymi. W stopniu wyjściowy pracują pentody EF 86 i EL 84. Orphee1 wyposażono w dwa rodzaje wyjść analogowych RCA i XLR, oraz w wyjście cyfrowe w standardzie SPDIF.

[zdjęcie odtwarzacza Jadis Orphee 1]
[zdjęcie wnętrza odtwarzacza Jadis Orphee 1]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl