Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - douszne słuchawki VP-SRS200 (23.11.2007)

Od połowy listopada do sprzedaży weszły słuchawki douszne Vedia VP-SRS200. Są one przeznaczone przede wszystkim do współpracy z urządzeniami mobilnymi. VP-SRS200 wyprodukowane są na licencji amerykańskiej firmy SRS Labs, znanej z różnych systemów do obróbki dźwięku. SRS Labs posiada laboratoria w USA, Korei i Japonii. Systemy SRS WOW, SRS WOW 2, SRS WOW HD stosowane są w domowych systemach audio, w sprzęcie samochodowym oraz od kilku lat w przenośnych odtwarzaczach audio-video i multimedialnych telefonach komórkowych.

VP-SRS200 mają cenę 79 zł. Dołączany jest do nich bogaty zestaw akcesoriów. W pudełku znajdują się słuchawki, kabel przedłużający, usztywniany futerał z logiem SRS, oraz gąbeczki. Słuchawki posiadają dwuletnią gwarancję. Na początku można je nabyć w salonach: MP3store, Sferis, EMPiK oraz Komputronik.

[zdjęcie słuchawek Vedia VP-SRS200]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl