Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Samsung - prognozy rozwoju MP3 (28.09.1999)

Na początku września, wraz z informacją o przyznaniu nagrody EISA (w kategorii Internetowe Audio) odtwarzaczowi plików MP3 yepp, Samsung opublikowal też prognozy dotyczące spodziewanego rozwoju rynku tych urządzeń.

Tegoroczna sprzedaż w skali ogolnoświatowej ma osiągnąć poziom 1,5 miliona urządzeń, w roku przyszłym spodziewany jest wzost do 3 milionów, w roku 2001 sprzedaż ma zaś osiągnąć 7,8 mln. Do roku 2005 roczna sprzedaż urządzeń tego typu ma osiągnąć 30 milionów.

W odniesieniu do samej tylko Korei prognozy są następujące: rok 1999 - 200 tysięcy, rok 2000 - 500 tysięcy, rok 2001 - 1 milion.

Do tej pory Samsung wyeksportował już około 500 tysięcy odtwarzaczy yepp, głównie do krajów Ameryki i Azji, a w przyszłym roku planuje eksport miliona egzemplarzy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl