Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BLUENOTE - polska dystrybucja włoskiego sprzętu (8.11.2007)

W tym miesiącu firma Moje Audio rozpoczyna dystrybucję sprzętu audio marki Bluenote na polskim rynku. Produkty Bluenote po raz pierwszy będzie można zobaczyć w czasie Audio Show, 10 i 11 listopada, na stanowisku Moje Audio w hotelu Sobieski.

Bluenote to włoski producent z siedzibą we Florencji. Początki Bluenote sięgają roku 1994. W międzyczasie firma dopracowała się szerokiej oferty sprzętu w kilku kategoriach.

Bluenote produkuje zarówno źródła cyfrowe w postaci odtwarzaczy CD/DVD jak i źródła analogowe. Flagowym odtwarzaczem CD jest Stibbert Tube. Oferta do odtwarzania płyt analogowych zawiera zarówno gramofony (flagowy model Bellagio), ramiona (flagowy model Betania) jak i wkładki (najwyższy model Tuscany).

Oferta gramofonów ma też komplementarną gamę przedwzmacniaczy gramofonowych. Oprócz tego Bluenote produkuje trzy wzmacniacze zintegrowane: S-1, S-3 i Demidoff. Każdy z nich jest oferowanych w różnych wariantach konstrukcyjno-jakościowych.

Bluenote ma też w ofercie kilka modeli kolumn głośnikowych. Są to dwa modele podłogowe, dwa podstawkowe i dwa głośniki centralne. Gamę produktową uzupełniają akcesoria w postaci kabli głośnikowych, interkonektów, wewnętrznego okablowania do ramion gramofonowych, zestawów do konserwacji płyt cyfrowych oraz analogowyche, a także nakładek antywibracyjnych na lampy.

[zdjęcie odtwarzacza Bluenote Stibbert]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl