Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LABERG - multimedialny odtwarzacz Smart z ekranem dotykowym (8.11.2007)

Firma MIP wprowadza na rynek multimedialny, przenośny odtwarzacz z dotykowym ekranem o przekątnej 2,8 cala - Laberg Smart. Wyświetlacz Smarta ma rozdzielczość 320x240 i paletę 260 tysięcy kolorów. Odtwarzacz jest oferowany w dwóch wersjach pojemnościowych: 2GB w cenie 399 zł oraz 4GB w cenie 499 zł. Smart ma stylistykę wyraźnie zainspirowaną produktami firmy Apple takimi jak iPhone czy iPod Touch. Odtwarzacz wyposażony jest w wejście na karty pamięci MiniSD, dzięki czemu można poszerzyć jego pojemność.

Laberg Smart wykonany jest w technologii Dual Core, główny mikrokontroler Rockchip współpracuje ze wzmacniaczem audio Wolfson. Rozwiązanie to ma za zadanie podnieść jakość dźwięku, który można odtwarzać przez słuchawki lub wbudowany głośnik. Smart obsługuje nie tylko format MP3, WAV czy WMA lecz również bezstratną kompresję FLAC.

Inne elementy wyposażenia to tuner FM z programatorem na 20 stacji, funkcja dyktafonu, funkcja e-Book (odtwarzanie plików txt), przeglądarka zdjęć (JPEG, BMP, GIF), wyświetlanie tekstów piosenek (w formacie lrc), korektor z kilkoma fabrycznymi ustawieniami i gra Tetris. Smart odtwarza pliki video MPEG-4 (AVI), Xvid - 24fps.

Odtwarzacz posiada możliwość aktualizacji firmware, a firma Laberg zapowiada częste aktualizacje zwiększające funkcjonalność i komfort użytkowania odtwarzacza.

W zestawie oprócz odtwarzacza dołączono także: ładowarkę, pokrowiec na odtwarzacz, ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza, instrukcję, płytę CD z oprogramowaniem oraz kabel USB do połączenia z komputerem. Odtwarzacz komunikuje się przez USB 2.0, może posłużyć jako przenośny dysk. Wymiary urządzenia to: 93mm x 56mm x 14.5mm. Laberg Smart ma 24 miesięczną gwarancję.

[zdjęcie odtwarzacza Laberg Smart]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl