Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - 11 edycja wystawy w najbliższy weekend (6.11.2007)

W dniach 10 i 11 listopada 2007 w Warszawie odbędzie się jedenasta już edycja Audio Show. Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w hotelach Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44) oraz Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1). W sobotę 10 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 11 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet uprawniający do wejścia na teren obydwu hoteli kosztować będzie 20zł, karnet dwudniowy 30zł. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.

W trakcie wystawy planowane są też dodatkowe prezentacje i wykłady. Będzie można się dowiedzieć więcej o formatach Blu-ray oraz HD-DVD, o kalibracji ekranów oraz o technice pomiarów głośnikowych, a także posłuchać muzyki na żywo. Więcej informacji o wybranych ekspozycjach, rozmieszczeniu wystawców w pomieszczeniach hotelowych, a także o dojazdach do wystawowych hoteli można znaleźć na witrynie organizatora - www.audioshow.com.pl.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl