Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ANCIENT AUDIO - kolumny Little Wing (6.11.2007)

Kilka miesięcy pod zestawach Wing, Ancient Audio wprowadza do oferty mniejsze kolumny oparte na takich samych rozwiązaniach technicznych. Nowy Little Wing jest przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. Zamiast czterech głośników niskotonowych tu wykorzystano głośnik pojedynczy.

Podobnie jak w większym modelu, zastosowano głośnik wysokotonowy Raven R3.2 MMX, pracujący już od 650 Hz. Zasilany jest on jest własnym wzmacniaczem lampowym. Pozostałą część pasma przenosi głośnik Eton, z membraną Hexacone (kevlar plus nomex o strukturze plastra miodu). Zasilany jest on wzmacniaczem tranzystorowym o mocy 160 W.

Tak jak poprzednio obudowa ma forme i budowę nawiązującą do skrzydła lotniczego, stąd nawa kolumny: Little Wing Speaker. Wysokość wynosi 1 m, pojemność 50l a maksymalne ciśnienie dźwieku 114 dB (w przypadku Wing Speaker było to 120 dB).

Kolumny są oferowane wyłącznie w kompletnym systemie, składającym się ponadto z odtwarzacza Lektor Grand, wzmacniacza Silver Grand Mono, kompletu kabli, stolika oraz innych akcesoriów. Zwrotnice są umieszczone przed wzmacniaczami, pasywna LC przed lampowym, aktywna przed tranzystorowym. Instalacja systemu, oraz projekt adaptacji akustycznej są wliczone w cenę systemu, która wynosi 150 000 EUR (200 000 dolarów).

Premiera kolumn Little Wing Speaker została zapowiedzina przez Ancient Audio na wystawę Audio Show w dniach 10-11 listopada.

[zdjęcie kolumn Ancient Audio Little Wing]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl