Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany A5.5 (22.10.2007)

Po ponad trzech latach od wprowadzenia na rynek wzmacniacza A5 firma Musical Fidelity przygotowała jego następcę w postaci modelu A5.5. A5.5 to wzmacniacz o mocy 250W, którego cena na rynku brytyjskim ma wynosić 1.599 funtów.

W wyjściowym stopniu mocy zastosowano części Sankena najnowszej generacji. A5.5 ma bardzo szybkie układy zabazpieczające ze sprzężeniem optycznym. W stosunku do A5 poprawione jest też zrównoważenie kanałów przy niskich poziomach głośności.

A5.5 ma też nowe możliwości funkcjonalne. Jest on wyposażony w wejście USB co pozwala na współpracę z komputerem jako źródłem sygnału. Oprócz tego na tylnej ściance jest gniazdko, które pozwala na podłączenie zewnętrznych systemów sterowania operujących kodem RC5 (modulowanym lub niemodulowanym). W ten sposób A5.5 jest przystosowany do nowoczesnych systemów wielopokojowych i innych podobnych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl