Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Arton - nowy subwoofer (28.09.1999)

Firma "Arton" z Jawora oferuje subwoofer aktywny w obudowie 70 litrów, wykonany z MDF-u, wyposażony w 25-cm aluminiowy głośnik niskotonowy o liniowym wychyleniu membrany Xmax=+/-8 mm oraz w High-Endowy wzmacniacz basowy firmy RCM akustik o mocy 150W/4 ohm. W celu dobrej integracji z kolumnami zasadniczymi subwoofer posiada płynnie regulowaną częstotliwość podziału od 40 do 180 Hz, przełącznik fazy 0-180, głośność regulowaną pilotem. Jest możliwość zwiększenia poziomu basów o +3 dB lub +6 dB przy 30 Hz. Wzmacniacz subwoofera posiada filtr subsoniczny, wejścia i wyjścia nisko- i wysokonapięciowe. Do podłączenia kolumn podstawowych można wykorzystać wbudowane filtry pasywne lub aktywne, przekształcając w ten sposób posiadane zestawy dwudrożne w trójdrożne. Powyższy subwoofer może mieć zastosowanie do wysokiej jakości wzmacniaczy małej mocy (lampowych), gdyż nie obciążając wzmacniacza podstawowego zapewnia właściwą obsługę i moc w zakresie najniższych częstotliwości. Cena 2600 zł.
Zestaw jest dostępny również w formie podzespołów do samodzielnego montażu.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl