Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MANTA - odtwarzacze plików MM251 Strider Chilli i MM252 Strider Chilli (17.10.2007)

Manta Multimedia wprowadza na rynek dwa nowe odtwarzacze multimedialne - MM251 Strider Chilli 1GB (399 zł) i MM252 Strider Chilli 2GB (449 zł). Poza podstawową funkcją odtwarzania muzyki, urządzenia umożliwiają też nagrywanie sygnału audio, oglądanie filmów i zdjęć, robienie zdjęć, rejestrację filmów oraz odczytywanie plików tekstowych (txt).

Nowe Stridery odtwarzają pliki audio w formatatch MP3, WMA, WAV. Wbudowany tuner ma programator na 30 stacji. Możliwe jest nagrywanie z radia oraz z wbudowanego mikrofonu (funkcja dyktafonu).

Odtwarzacz może służyć do przeglądania zdjęć JPG, GIF i BMB oraz filmów MTV. Kamera zapisuje filmy w formacie AVI, a zdjęcia zapisywane są w formacie JPG. Stridery mogą służyć jako kamera internetowa.

Kolorowy 2,5-calowy wyświetlacz wykonano w technologii LCD. Litowo-jonowa bateria zapewnia do 10 godzin ciągłej pracy. Odtwarzacz wyposażony jest w zegar, kalendarz, stoper, kalkulator i kilka gier.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl