Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VEDIA - nowa marka w miejsce VTec (09.10.2007)

Vedia to nowa marka dla produktów, które do tej pory były sprzedawane pod nazwą VTec. Zmiana marki powiązana jest z planem modernizacji oferty. Produkty pod nową marką będą dostępne od listopada. Wszystkie produkty marki VTec nadal będą serwisowane w ramach gwarancji oraz napraw pogwarancyjnych.

Na bieżący rok zapowiadane są premiery dwóch odtwarzaczy audio-video oraz dwóch zestawów słuchawek Vedia. W ofercie, ale już pod nową marką pozostaną słuchawki VT-02 oraz ładowarka USB. Nowe odtwarzacze audio-video dostępne będą w trzech seriach: C, M oraz V. Ta ostatnia zarezerwowana będzie dla najlepszych i najbardziej zaawansowanych modeli. Słuchawki zachowają oznaczenia VT oraz VP. Na rok 2008 w planach jest poszerzenie oferty o kolejne akcesoria, rozbudowa oferty odtwarzaczy multimedialnych oraz wprowadzenie całkowicie nowych urządzeń. Sieć sprzedaży produktów Vedia ma także być szersza, zarówno dzięki współpracy z ogólnopolskimi sieciami sklepów jak i mniejszymi sklepami lokalnymi.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl