Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DLS - nowe zestawy na polskim rynku (09.10.2007)

Na początku listopada na polskim rynku spodziewane są nowe zestawy głośnikowe marki DLS. DCS3 to nowy model w serii D, stanowiący uzupełnienie dla podłogowych zestawów D3. DCS3 to konstrukcja wielofunkcyjna. Może pracować jako głośnik centralny - wówczas ustawia się ten zestaw poziomo. DCS3 może też spełnić rolę zestawu tylnego, a w mniejszych systemach kina domowego także funkcję zestawu przedniego - wówczas zestaw ustawia się pionowo. Boczne panele mocowane są za pomocą neodymowych magnesów i są wymienne. Do wyboru producent oferuje pięć rodzajów wykończenia paneli. Są to trzy warianty lakierowane (czarny, srebrny, czerwony) i dwa drewniane (cherry, maple). DCS3 to konstrukcja typu bass-reflex, dwudrożna, z dwoma 3-calowymi głośnikami niskośredniotonowymi, 28-milimetrowym tekstylnym głośnikiem wysokotonowym. Impedancja wynosi 4 omy a pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 70-20.000 Hz. Efektywność to 88 dB/1m/1W. Wymiary to 581 x 115 x 108 mm, a masa równa jest 3,5 kg. Cena DCS3 wynosi 1.900 złotych za sztukę.

Flatbox to nowa seria płaskich naściennych zesatwów o uniwersalnym zastosowaniu. Zestawy są oferowane w dwóch rozmiarach: Flatbox Large i Flatbox Mini. Mogą być używane jako głośniki przednie, tylne, głośnik centralny, czy głośniki systemu multiroom. Zestawy dostępne są w kolorach białym lub czarnym. Obydwa korzystają z obudowy bass-reflex. Obydwa mogą być montowane na ścianie.

Flatbox Large ma impedancję 4 omy, efektywność 87 dB/1W, 1m. Pracują w nim dwa 3-calowe głośniki niskotonowe oraz wysokotnowa kopułka tekstylna 28 mm. Wymiary zestawu to 220 x 520 x 92 mm, masa równa jest 4,6 kg. Cena to 2.590 zł / para.

Flatbox Mini ma pojedynczy 3-calowy głośnik niskotonowy oraz wysokotonową kopułke tekstylną 20 mm. Impedancja zestawu wynosi 8 omów, efektywność 86 dB/1W, 1m. Wymiary to 240 x 240 x 92 mm, masa równa jest 2,2 kg. Cena to 1.690 zł / para.

Oprócz tego do sprzedaży wejdzie też model DLS IWX26 - nowe owalne zestawy ścienne / sufitowe z tekstylną maskownicą. W konstrukcji IWX26 wykorzystano nowej generacji 6,5-calowy głośnik niskośredniotonowy z aluminiową membraną i głośnik wysokotonowy z kopułką tekstylną powlekaną nanocząsteczkami. Głośniki są umieszczone współosiowo. Zestawy wyposażone są w filtr pasywny, który pozwala na wybór jednego z czterech poziomów pracy tweetera. IWX26 mogą być używane jako głośniki surround w kinie domowym, lub jako głośniki systemów multiroom, również w łazienkach. Wymiary zewnętrzne to 315 x 260mm (owal). Wymiary otworu montażowego to 260 x 206 mm (owal). Głębokość montażu wynosi 125 mm. Cena to 2800 zł/para.

[zdjęcie zestawów DLS DCS3]
[zdjęcie zestawów DLS Flatbox Mini]
[zdjęcie zestawów DLS Flatbox Large]
[zdjęcie zestawów DLS IWX26]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl