Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MPIO - przenośny odtwarzacz audio ML300 (03.10.2007)

MPIO ML300 to nowy przenośny odtwarzacz o przystępnej cenie. Urządzenie ma tradycyjny zestaw możliwości funkcjonlanych. Odtwarza pliki audio, ma wbudowany tuner, może służyć jako dyktafon lub prznośny dysk twardy. Nowy model oferowany jest w kilku wersjach kolorystycznych.

MPIO ML300 obsługuje formaty MP3, WMA, ASF oraz WMA DRM (10). Odtwarzacz jest zasilany baterią AAA, co umożliwia ciągłe odtwarzanie muzyki do 15 godzin przy niskim poziomie głośności. Urządzenie przystosowano do współpracy z kilkoma ostatnimi wersjami Windows, a także Mac OS w wersjach od 9.2 w górę.

W odtwarzaczu wykorzystano podświetlany na biało, czteroliniowy wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, z białymi znakami na czarnym tle. Radio FM ma programator z pamięcią na 30 stacji. Możliwe jest nagrywanie audycji w czasie rzeczywistym w trzech różnych trybach jakości. Dyktafon posiada funkcję detekcji głosu, wzmocnienia sygnału oraz wybór jakości nagrywania.

Odtwarzacz będzie dostępny w wersjach 1GB, 2GB oraz 4GB. W najbliższych dniach dostępne będą wersje 1GB (zalecana cena 179 zł) oraz wersja 2GB (zalecana cena 239 zł). Informacji dotyczących ceny i daty dostępności wersji 4GB na razie nie podano.

[zdjęcie przykładowych wersji kolorystycznych odtwarzacza MPIO ML300]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl