Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DVICO - odtwarzacze sieciowe Tvix HD M-4100 SH oraz HD M-5100 SH (03.10.2007)

Od ubiegłego miesiąca w ofercie firmy C4i jest odtwarzacz sieciowy High Definition koreańskiej firmy Dvico, oznaczony symbolem Tvix HD M-4100 SH (M-5100 SH). Opiera się on na chipsecie Sigma EM8623. Odtwarza pliki wideo, audio i obrazy umieszczone na zewnętrznym dysku twardym (łącze USB, NTFS), dysku wewnętrznym (SATA) lub udostępnionym zasobie sieciowym. Materiał jest skalowany do pełnej rozdzielczości HD 1920x1080 na wyjściu HDMI.

Odtwarzacz obsługujej wszystkie popularne formaty audio: MP3, WMA, AAC, Ogg, PCM, M4A, AC3,FLAC, WAV. W odniesieniu do wideo obsługiwane są między innymi kodeki MPEG 1 / 2 / 4, AVI, XVID, WMV9(MP@HL), H.264, AVC (HD), VC-1 (MP@HL, AP@L3), H.264. Urządzenie czyta też polskie napisy w formacie: smi, sub, srt, lrc, txt.

Urządzenie może kopiować pliki z dysków sieciowych lub dysków zewnętrznych podłączonych przez USB bez potrzeby podłączenia do komputera. Opcjonalnie na wyposażeniu może być też tuner DVB-T (HD). Odtwarzacz może współpracować z siecią przewodową lub bezprzewodową.

Odtwarzacz występuje w dwóch wersjach obudowy. W mniejszej pudełkowej wersji nosi oznaczenie M-4100SH (1.490 zł + VAT) zaś w większej o kształcie walca jest oznaczony jako M-5100SH (1.595 zł + VAT). Polska gwarancja udzielana jest na 1 rok.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl