Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - amplitunery AV STR-DA3300ES oraz STR-DA5300ES (29.09.2007)

STR-DA3300ES oraz STR-DA5300ES to dwa nowe amplitunery AV firmy Sony. Obydwa one są zgodne z formatami audio o wysokiej rozdzielczości, takimi jak Linear PCM z odtwarzaczy Blu-ray czy z konsoli Playstation 3. STR-DA5300ES dekoduje ponadto ścieżki dźwiękowe Dolby True HD i DTS-HD Master Audio.

Oba modele są zgodne z sygnałem 1080p/24, co umożliwia im współpracę z odtwarzaczami płyt nowej generacji. Na wyposażeniu jest układ Faroudja przeznaczony do interpolacji sygnału wideo ze źródeł o standardowej rozdzielczości (DVD, standardowa telewizja cyfrowa) do formatu 1080p. Elementem obydwu modeli jest system Sony DCAC (Digital Cinema Auto-Calibration). Dzięki wykorzystaniu mikrofonu kalibracyjnego, krótkiej sekwencji dźwięków testowych i przetwarzaniu danych, DCAC umożliwia szybkie, automatyczne dopasowanie amplitunera do charakterystyki głośników, akustyki pomieszczenia i wybranego miejsca odsłuchu.

Użytkownicy urządzeń Sony Bravia mogą też liczyć na dodatkowe ułatwienia funkcjonalne. Dzięki technologii Bravia Theatre Sync obsługa wielu funkcji całego systemu podłączonego do amplitunera może się sprowadzać do naciśnięcia jednego przycisku.

Nowe amplitunery są przystosowane do podłączania urządzeń przenośnych, a także do odbioru muzyki z komputera przesyłanej przez sieć bezprzewodową, pod warunkiem, że do portu Sony Digital Media Port podłączony zostanie oferowany oddzielnie adapter.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl