Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOMATUS - pasywny przedwzmacniacz PP03 (19.09.2007)

Firma Audiomatus wprowadziła w tym miesiącu do swojej oferty pasywny przedwzmacniacz PP03. Urządzenie wyposażone jest w trzy w pełni przełączane, stereofoniczne wejścia Cinch (RCA), oraz jedno stereofoniczne wyjście Cinch (RCA). PP03 został zaprojektowany głównie z myślą o współpracy ze wzmacniaczami mocy Audiomatus AM200 i AM250. Wzmacniacze te przy czułości wejść, odpowiednio 0,68 i 0,73V, oraz impedancji wejściowej 100 kiloomów, doskonale współpracują z PP03.

Kompletacja elementów składowych PP03 może być w szerokim zakresie dopasowywana do indywidualnych wymagań nabywcy. Wspólnym elementem wszystkich wersji jest ekranowana obudowa dopasowana wymiarowo i wzorniczo do monobloków Audiomatus AM200 i AM250. Gniazda Cinch pochodzą z amerykańskiej firmy Vampire Wire. Pokrętła wykonane są w całości z aluminium. Wszystkie połączenia wewnątrz PP03 wykonywane są za pomocą wysokiej jakości przewodów, metodą punkt-punkt.

Standardowo w urządzeniu montowany jest jeden z dwóch typów potencjometrów: czarny Alps RK40, lub potencjometr produkcji TDK, japońskiego specjalisty od potencjometrów studyjnych. Możliwe jest także, na życzenie nabywcy, zamontowanie najwyższej klasy potencjometru firmy Penny&Giles.

W PP03 przełączniki odłączają wszystkie przewody od nie wykorzystywanych w danej chwili źródeł sygnału, włącznie z masą. Taki sposób przełączania wyklucza przenikanie zakłóceń z nieaktywnych wejść i ogranicza potencjalne problemy z pętlą masy. W zależności od wymagań nabywcy możliwe jest zamontowanie jednego z dwóch przełączników: standardowego, lub wyższej jakości szwajcarskiego przełącznika firmy Elma.

Ceny za poszczególne wersje kształtują się następująco:
potencjometr ALPS + selektor standard ... 1.078 zł
potencjometr ALPS + selektor ELMA ... 1.347 zł
potencjometr TKD + selektor standard ... 1.228 zł
potencjometr TKD + selektor ELMA ... 1.497 zł
potencjometr Penny&Giles + selektor standard ... 2.388 zł
potencjometr Penny&Giles + selektor ELMA ... 2.657 zł

[zdjęcie przedwzmacniacza Audiomatus PP03]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl