Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONET - przedwzmacniacz PRE I G3 (14.09.2007)

PRE I G3 to najnowszy przedwzmacniacz marki Audionet, wprowadzony do sprzedaży w ostatnich miesiącach. Przedwzmacniacz ma 6 par wejść, w tym jeden zestaw wejść zrównoważonych. Na wyposażeniu jest zestaw wyjść niezrównoważonych, zestaw wyjść zrównoważonych, zestaw wyjść do subwooferów (które mogą pracować jako lewy i prawy kanał, lub też w w ten sposób, że na oba gniazda podany jest sygnał sumy kanałów), zestaw wejść/wyjść pętli monitor i zestaw wyjść do urządzenia nagrywającego. Wyjście słuchawkowe może być odłączane elektronicznie. Do każdego wejścia użytkownik może przypisać indywidualną nazwę, a oprócz tego czułość wejść może być regulowana. PRE I G3 jest dostępny ze srebrną lub czarną płytą czołową, z czerwonym lub niebieskim wyświetlaczem. Jego cena detaliczna to 3.300 Euro.

Opcjonalnie PRE I G3 może być wyposażony w moduł wzmacniacza gramofonowego, a także można do niego dodać zewnętrzny zasilacz EPS.

W PRE I G3 na dużą skalę zastosowano miniaturyzację, co pozwoliło skrócić fizycznie drogę sygnału. W znacznej mierze wyeliminowano też elementy elektromechaniczne. W torze sygnału nie ma kondensatorów. Do przełączania źródeł (wraz z masą) służą przekaźniki o złoconych stykach. Stopień wejściowy zapewnia nimal nieskończoną impedancję wejściową. Cały projekt jest też zoptymalizowany pod kątem pojemnościowym i indukcyjnym. Według informacji prasowej producenta zniekształcenia i szumy są bliskie granicy czułości pomiarów. W zasilaczu pracuje transformator 50 VA oraz wysokiej jakości kondensatory elektrolityczne o łącznej pojemności 30.000 uF. Oprócz tego napięcia zasilające są stabilizowane.

Funkcje sterujące wykonuje mikroprocesor. Zasialnie dla układów cyfrowych jest całkowicie osobne. Złącze Audionet link pozwala na zdalne włączanie innych urządzeń. Dwuwierszowy wyświetlacz informuje o wszelkich ustawieniach. PRE I G3 rozpoznaje też polaryzację napięcia w sieci. Wymiary urządzenia to 430 x 72 x 310 mm, masa 6 kg. Pobór mocy wynosi 4W w trybie oczekiwania, a maksymalnie 30W.

[zdjęcie przedwzmacniacza Audionet PRE I G3]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl