Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARAT - I57, amplituner z odtwarzaczem CD (15.09.2007)

Francuska firma Inovadis sprzedająca sprzęt audio pod marką Carat zapowiedziała wprowadzenie w listopadzie nowego modelu. Będzie to Carat I57 - amplituner stereo z odtwarzaczem CD. Będzie to pierwszy wielofunkcyjny sprzęt Carat, wcześniejsze modele to wzmacniacz zintegrowany, odtwarzacz CD i tuner.

Wzmacniacz w I57 ma moc 2 x 50 W / 8 omów, 2 x 80 W / 4 omy. Na wyposażeniu jest wyjście słuchawkowe. I57 ma wejscie gramofonowe (MM,MC), CD, Tuner, Aux, Tape, MP3 (na froncie). Jest też możłiwosć regulacji barwy (niskie, wysokie) i balansu. W odtwarzaczu CD zastosowano konwerter Burr Brown PCM 1732 o rozdzialczości 24 bity/ 96 kHz. Tuner obsługuje zarówno transmisje FM (87,5 - 108 MHz) jak i AM (522 – 1620 kHz), ma też na wyposażeiu RDS. Wymiary urządzenia to 43 x 10 x 36 cm, ajego masa to 8,6 kg.

[zdjęcie amplitunera Carat I57]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl