Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REAL TRAPS - płytki sufitowe do korekty akustyki (7.09.2007)

Amerykańska firma RealTraps wprowadziła do produkcji nową linię produktów, płytki sufitowe. Do wyboru jest osiem modeli w cenach od 49.99 USD do 99.99 USD za panel.

Płytki są dostępne w dwóch rozmiarach: 2 x 2 oraz 2 x 4 stopy. Obydwa formaty są oferowane w dwóch wariantach grubości panela: 1,5 cala lub 3 cale. Płytki 1,5-calowe są przeznaczone głównie do kontroli odbić w zakresie wysokich i średnich częstotliwości, natomiast płytki o grubości 3 cali działają przede wszystkim jako pułapka basowa. Podobnie jak ustroje MiniTrap i MondoTrap, płytki sufitowe można nabyć bądź to w wersji Standard bądź HF. Wersja HF ma podwyższone w stosunku do wersji Standard tłumienie na średnich i wysokich częstotliwościach. Prawdziwe wymiary płytek są o pół cala mniejsze niż wymiary nominalne aby płytki mieściły się w standardowych stelażach sufitowych. Panele można też docinać aby dopasować je do mniejszych przestrzeni montażowych. Panele są oferowane w czterech wariantach kolorystycznych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl