Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Luxman - nowości w ofercie (13.09.1999)

Już wkrótce niektóre z urządzeń serii 300 firmy Luxman zostaną zastąpione linią 400 - będzie się to odbywało w drugiej połowie roku 1999. Jest to sprzęt zaprojektowany od podstaw, zarówno konstrukcyjnie, jak i brzmieniowo. Oferta obejmuje komponenty zarówno stereo, jak i kina domowego.

Nowe wzmacniacze zintegrowane to:
- A 451 - 2x50W/8 omów, 2x100W/4
- A 471 - 2x80W/8 omów, 2x105W/4
- A 481 - 2x95W/8 omów, 2x130W/4
- A 491 - 2x95W/8 omów, 2x130W/4
Wszystkie modele wyposażone są w zdalne sterowanie, podwójne gniazda głośnikowe z niezależnymi przełącznikami, wejście gramofonowe MM/MC, przełącznik mono/stereo, wyjście słuchawkowe, przełącznik Line Straight i sensorowy wskaźnik polaryzacji sieci. A 491 jest konstrukcją hybrydową, tranzystorowo-lampową, wykorzystującą w stopniu wejściowym triody 12AU7.

Luxman oferuje również urządzenia z segmentu kina domowego. Ciekawą nowością jest odtwarzacz DVD - 470. Jest on wyposażony w 24-bitowy (96 kHz) przetwornik cyfrowo-analogowy, ma wbudowany dekoder Dolby Digital (AC-3) i MPEG-2, jak również 'Spatializer' - symulator 3-wymiarowego wirtualnego dźwięku. W części wizyjnej pracuje wysokiej jakości 10-bitowy przetwornik C/A. Odtwarzacz posiada pełny zestaw funkcji do obróbki wizji i fonii między innymi:
- płynny przegląd poklatkowy
- powiększenie ruchomego i zatrzymanego obrazu
- regulacja głośności
- trójstopniowa regulacja wyświetlacza
- uniwersalny pilot obsługujący również większość modeli TV, z pokrętłem jog-shuttle
- wyjście słuchawkowe z regulacją głośności
Na tylnym panelu znajdują się:
- wyjście 5.1 kanałów analogowych
- wyjście cyfrowe, optyczne i koaksyjne Dolby Digital 1/MPEG-2/DTS Digital Audio
- dwie pary dwukanałowych wyjść analogowych audio
- podwójne wyjście RGB ( full scart)
- wyjście S-VHS
- podwójne wyjście kompozytowe video
Odtwarzacz jest wzorniczo dopasowany do nowej linii 400.

RV 491 to amplituner kina domowego wyposażony w końcówkę mocy 5x100W/8 lub 5x210W/4. Posiada wbudowany dekoder Dolby Digital /AC 3/ i DTS, cyfrowy procesor pola dźwiękowego oraz komplet wejść i wyjść audio i video. Wszystkie funkcje użytkowe wyświetlane są na ekranie TV. Sekcja tunera wyposażona jest w pełny RDS, w pamięci można zaprogramować do 40-stu stacji.

Nowa oferta dotyczy również prestiżowej serii 'ULTIMATE'. Flagowe modele firmy - monobloki B10 o mocy 500W/8 1000W/4 i przedwzmacniacz C10 zastąpione zostały nowymi wersjami B10II i C10II. Unowocześnione zostały także wzmacniacz stereofoniczny M7 i przedwmacniacz C7; oznaczone teraz jako M7i i C7i. Użytkownicy starych modeli mogą "upgradować" swoje urządzenia do aktualnych wersji.

Zupełnymi nowościami są T-500s - już produkowany - szczytowy model tunera, po raz pierwszy dostępny w serii 'ULTIMATE', oraz DVD-3V - bezkompromisowy model odtwarzacza DVD, który oprócz idealnego obrazu i dźwięku w formacie DVD, zapewnia także doskonałe brzmienie jako odtwarzacz tradycyjnych płyt CD.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl