Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - odtwarzacze plików serii NWD-B100 (7.08.2007)

Firma Sony oferuje odtwarzacze plików MP3 Walkman z nowej serii NWD-B100. Charakteryzują się one małą masą równą 30 g, niewielkimi gabarytami i interesującymi możliwościami funkcjonalnymi.

W wewnętrznej pamięci odtwarzaczy znajduje się program Auto Transfer. Pomaga on w kopiowaniu nagarań do odtwarzacza. Po podłączeniu urządzenia do portu USB (obsługiwany jest interfejs USB 2.0) program automatycznie wyszukuje i kopiuje wszystkie nowe pliki MP3 i WMA z folderu Moja muzyka komputera lub innego wybranego przez użytkownika folderu. Kiedy twardy dysk zawiera zbyt wiele utworów by zmieściły się one w pamięci odtwarzacza, program przesyła tylko te nagrania, które zostały ostatnio dodane do komputera. Oprócz tego, gdy odtwarzacz jest podłączony do portu USB komputera, ładuje się jego akumulator.

Odtwarzacze mają 3 wierszowy, kolorowym wyświetlacz LCD. Modele NWD-B103/B103F wyposażone sa w 1GB pamięci, a modele NWD-B105/105F mają 2GB pamięci. Użytkownik ma ponadto do dyspozycji 6 ustawień korektora dźwięku. Modele NWD-B103F/B105F pozwalają na nagrywanie audycji z wbudowanego tunera UKF. Wszystkie produkty z serii NWD-B100 są natomiast wyposażone w mikrofon i mogą pracować jako dyktafon.

Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne produktu - czarna, biała i fioletowa. Wraz z urządzeniem dostarczane są słuchawki.

[zdjęcie odtwarzacza Sony serii NWD-B100]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl