Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ACUSTICA APPLICATA - włoskie ustroje akustyczne w Audio Systemie (13.07.2007)

Audio System dołączył niedawno do swojej oferty ustroje akustyczne włoskiej firmy Acustica Applicata. Ustroje te są oznaczone skrótem DAAD (Diffusion Absorption Acoustic Devices). DAAD jest zastrzeżonym znakiem firmowym producenta. Acustica Applicata działa od 1992 roku. Jej ustroje łączą funkcję pochłaniania niskich częstotliwości oraz rozpraszania dźwięku. W ofercie dostępnych jest 5 modeli ustrojów akustycznych:

DAAD2 (średnica do 22 cm, wys. 110 cm) przeznaczony jest do tłumienia rezonansów od 120 Hz w górę, a także do tłumienia wczesnych bocznych i tylnych odbić.

DAAD3 (średnica do 28 cm, wys. 110 cm) tłumi rezonanse od 70 Hz w górę i ma też za zadanie tłumić wszystkie wczesne odbicia.

DAAD4 (średnica do 39 cm, wys. 110 cm) niweluje rezonanse począwszy od częstotliwości 50 Hz i służy też do redukcji przednich odbić.

StudioDAAD (średnica do 22 cm, wys. 110 cm) to ustrój podobny do DAAD2, tylko umieszczony na statywie.

Z kolei EcoDAAD (szerokość 23 cm, długość 107 cm, głębokość 8,5 cm) to jak wskazuje nazwa model ekonomiczny - kosztuje 380 zł. Ceny pozostałych modeli mieszczą się w przedziale od 1.200 do 1.900 zł.

[zdjęcie ustroju Acustica Applicata EcoDAAD]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl