Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - system dźwięku przestrzennego X-Space Denon DHT-FS3 (11.07.2007)

Denon wprowadził do oferty system głośnikowy DHT-FS3 przeznaczony do odtwarzania dźwięku przestrzennego. System ten jest znacznie prostszy od typowych systemów AV złożonych z kilku zestawów głośnikowych. Składa się on z dwóch elementów: subwoofera oraz wielogłośnikowego zestawu wraz ze specjalną elektroniką do obróbki sygnału. Cena kompletu to 3.995 zł.

Zastosowana w DHT-FS3 technologia X-Space została opracowana przez Denona we współpracy z firmą Premium Sound Solutions. W DHT-FS3 pracują trzy pary 8-centymetrowych głośników ustawionych w poziomym rzędzie. Zestaw ma też wbudowane wzmacniacze i procesory sygnału (DSP), które obsługują wielokanałowe formaty takie jak Dolby Digital, DTS oraz Dolby ProLogic II. Algorytmy X-Sapce sterują trzy pary głośników w ten sposób, aby sygnały akustyczne zostały wyemitowane w odpowiednich kierunkach. System X-Space według producenta działa bez specjalnych powierzchni odbijających umieszczonych na ścianach pomieszczenia. Oprócz tego DHT-FS3 może też pracować jako zwykły głośnik centralny. Głośniki są ekranowane magnetycznie.

DHT-FS3 ma dwa analogowe wejścia audio, dwa optyczne cyfrowe wejścia audio, jedno cyfrowe wejście koncentryczne, jeden port dokujący iPoda. Oprócz wyjścia słuchawkowego jest też wyjście do subwoofera. Wymiary bez podstawek (SWG): 850 x 96 x 125 mm. Masa wynosi 4.6 kg.

Subwoofer znajdujący się w zestawie ma obudowę bass-reflex i głośnik z 16-centymetrową membraną. Jego impedancja wynosi 3 omy, pasmo przenoszenia 45-120 Hz, wymiary (SWG) to 106 x 380 x 360 mm, a masa równa się 5.6 kg.

[zdjęcie systemu Denon DHT-FS3]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl