Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARY AUDIO - lampowy przedwzmacniacz SLP 03 (29.06.2007)

Do sprzedaży na krajowym rynku wszedł lampowy przedwzmacniacz Cary SLP 03. Jest to urządzenie zdalnie sterowane, z możliwością zdalnej regulacji głośności, balansu i przełączania źródeł. Przedwzmacniacz dostępny jest w kolorze srebrnym lub czarnym. Cena na rynku polskim to 8.500 złotych.

SLP 03 oparty jest na podwójnych triodach 12AU7 (po 2 sztuki na kanał) i ma zrównoważony układ elektroniczny. Triody pracują w klasie A z zerowym sprzeżeniem zwrotnym. Wzmocnienie SLP 03 wynosi 16 dB. Zakres regulacji głośności wynosi 63dB. Sekcja analogowa ma 8 stabilizowanych zasilaczy, a oprócz tego osobne są zasilacze dla układów cyfrowych i dla wyświetlacza.

SLP 03 ma jedno wejście zrównoważone XLR (impedancja 200 komów) oraz 6 wejść niezrównoważonych Cinch (impedancja 100 komow). Wyjścia to jedno XLR i dwa Cinch (impedancja wszystkich po 500 omów).

[zdjęcie przedwzmacniacza Cary SLP 03]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl